środa, 2 kwietnia 2014

Podsumowanie - marzec '14

Marzec. Nie był on dla mnie nie wiadomo jak ważnym miesiącem, był raczej przeciętny, ale zleciał mi naprawdę szybko. Początki wiosny były jednak naprawdę przyjemne, miło poczuć cieplejsze promienie słoneczne, założyć trampki i lekką kurtkę. Z racji tego, że w większości kochamy wiosnę, Bobik po raz kolejny zorganizowała w tym roku akcję jej przywoływania, w której znów wzięłam udział [link]. Udało nam się jak widać.

Kwiecień i kolejne miesiące jawią się w bardzo wesołych barwach. Planów mam dużo, szczególnie na czerwiec, choć nie jestem w stu procentach pewna czy uda mi się je wszystkie zrealizować, a bardzo bym chciała. Teraz pozostaje mi jedynie wyczekiwać świąt czy przeróżnych dni wolnych, których w kwietniu zdaje się, że troszkę będzie. Poprzedni miesiąc nie należał do najciekawszych, ale pomimo to był intensywny, bo nie zorientowałam się jak szybko minął. 

W marcu oprócz przywoływania wiosny opublikowałam moje gadanie na temat Świata Dysku Terry'ego Pratchetta [link] oraz post o zmianach [link] i idąc za ciosem zmieniłam nazwę bloga, bo poprzednia stała się dla mnie dość irytująca. W tym miesiącu dołączyłam także do wyzwania Przeczytam tyle, ile mam wzrostu, którego z takim tempem pochłaniania książek nie mam szans skończyć przez trzydziestką. Cóż... przyjrzyjmy się:
 1. Delirium, Lauren Oliver [recenzja]
 2. Zbrodnia i kara, Fiodor Dostojewski
 3. Christine, Stephen King [recenzja]
 March - photo diary

Przeczytam tyle, ile mam wzrostu + 7,9 cm, więc = 29,2 cm z 157 cm

9 komentarzy:

 1. Co Ty gadasz, szybko skończysz! ja mam dopiero 14 cm :D
  i w ogóle jaka piękna pocztówka <3 to z Londynu?

  OdpowiedzUsuń
 2. a to na samym dole po lewej, to co to? xd
  myślałam, ze pocztówka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zuziak na zdjęciu! :D Tak w ogóle, to zachwycam się Twoimi włosami, są świetne, mają piękny kolor :D

  OdpowiedzUsuń
 4. oborze, z każdym innym Twoim zdjęciem uświadamiam sobie, jak bardzo zazdroszczę Ci włosków. są piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. rzeczywiście :D Ania geniusz.. ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny mix zdjęciowy :) włosy faktycznie piękne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz z osobna i będę uszczęśliwiona jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią. Cenię sobie komentarze wnoszące coś do tego, co napisałam powyżej, więc proszę, komentuj, ale wcześniej przeczytaj post. Dzięki za odwiedziny!